Tamir ve bakım için 1996 Challenger - rehberi Mitsubishi Pajero Sport-Montero Sport -.
Kılavuzu-operasyon, sol veya sağ direksiyon ile araba Montero Sport / Pajero Sport / Challenger 1996 model Yılı bakım ve onarım, benzinli V6 ile donatılmış: (3.5 l) 6G72-(3.0 l) SOHC ve 6G74-SOHC için adım adım işlemleri sağlar.

Yayın, motor, yakıt enjeksiyon sistemi MPI ateşleme sistemleri, başlangıç ve şarj, sistem kendi kendini tanı, otomatik vites, mekanik ve otomatik şanzıman, ABS ve REF de dahil olmak üzere) fren parçaları kontrol (FULL TİME) (PART TİME ve DÖRT tekerlekten çekiş sistemleri dört tekerlekten çekiş, ayarlama ve onarım, direksiyon, süspansiyon ayarı, ABS, SRS, sistemi cruise control ve öneriler de dahil olmak üzere kullanma yönergeleri. teşhis, onarım ve ayar hakkında ayrıntılı bilgi içerir Kitap giderilmesi Olası arıza ve yöntemlerini açıklar, izin verilen giyim ana parçaları ve sınırları, yağlama ve çalışma sıvı önerilen boyutları çiftleşme. Hediyeler devre şemaları ayrıntılı. Birimler ve üretim sürecinde arabadan birimleri uğradığı yapısal değişiklikleri açıklar.