Onarım, bakım ve işletme 2002 (L8, EĞER, L3) 6 Mazda Atenza - Kullanıcı Kılavuzu / eğitimi.
(2,3 l) 2002 yılından itibaren onarım ve bakım araba Mazda 6 serbest bırakmak için bir rehber, (1.8 l) L8 benzinli motor ile donatılmış, EĞER (2.0 l) ve L3.
Bu kitap, tüm sistemleri sağdan direksiyon Mazda Atenza onarımında kullanılabilir.
Mazda 6 manuel onarım (ateşleme, seyir kontrolü, yakıt enjeksiyon sistemi MFI) motor yönetim sistemi benzinli motor bölümleri: tanılama ve ayarlama, Sistem Başlangıç, 6 Mazda şarj içerir.
Manuel sistem kendi kendini tanı , otomatik vites Mazda 6 araba, direksiyon, süspansiyon mekanik ve otomatik şanzıman, ayarlama, (ABS ve fren çabalarının dağıtım REF (elektronik sistem) dahil olmak üzere fren parçaları ayarlama ve onarım için, (kilitlenmeyen fren sistemi) ABS (çekiş kontrol sistemi) S, (hava yastığı sistemi) SRS ve tavsiyeler de dahil olmak üzere kullanmak için ayrıntılı talimatlar içerir.
Bunların ortadan kaldırılması Olası hatası 6 Mazda ve yöntemleri ayrı bir Bölümde açıklanmıştır.
İzin verilen giyim ana parçaları ve sınırları, çiftleşme boyutları bu kitap yağları ve çalışma gigastorage tavsiye edildi.
Birimler ve üretim sürecinde arabadan birimleri uğradığı yapısal değişiklikleri açıklar.
Arabanın (kablo) 6 Kullanım Kılavuzu Mazda, bakım önerileri ve elektrik devresi yayının ayrı bölümleri içerir.

Sayfa sayısı: 326