(2004) orijinal Kullanım Kılavuzu araba Lancia Lybra.
Değerli Müşterimiz,
Tebrikler ve LANCİA tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Aracınızın üstün nitelikleri en iyi şekilde yardımcı olmak için bu kitabı yazdık.
Hemen önce yola ilk defa alarak okumak tavsiye ediyoruz.
Aracınızın sürüş ile ilgili bilgiler, ipuçları ve önemli uyarılar size yardımcı bulacaksınız
LANCİA gelen en fazla"teknolojik özelliklerini türetmek. Benzersiz özellikleri bulacaksınız ve
ayrıntılar; ayrıca araç bakım ve onarım gibi sürüş için temel bilgilere ulaşabilirsiniz ve işletim
güvenlik LANCİA sizin refah uzun vadeli bahsetmiyorum bile.
Kapalı Garanti Belgesi'nde satın almış olduğunuz hizmetleri listeler ve ayrıntılar ile ilgili içerir
aşağıdaki gibidir:
• Garanti Şartları ile sürdürmek için Sertifika
• sahipleri LANCİA sunulan hizmet yelpazesi.
Bu aletler kolayca alıştırmak hem yeni araban Yardım ve takdir edeceği ediyoruz
ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir yardım sağlamak için hazır olacağı LANCİA takım.
Çevre güvenliği ve saygı Lybra ilham"tasarım s kurallar vardır
çizim masası itibaren.
Bu konsept Lybra yüz ve katı güvenlik testleri geçmek mümkün olmuştur anlamına gelmektedir. Yani
o kadar ki, bu açıdan bakıldığında, bu araba sınıfının en iyisi ve muhtemelen çoktan dahil etmiştir
geleceğe ait özellikler.
Buna ek olarak, yeni ve etkili özellikleri içine devam eden araştırma çevre korunmasına yardımcı olmak için
Lybra araba bu nedenle de taklit yapar.
Tüm sürümler aslında azaltan çevre koruma cihazları zararlı egzoz ile donatılmıştır
mevcut mevzuatında Limitleri içinde duman.
Dahası, Lybra her bileşen tamamen geri dönüştürülebilir. Aracınızın ömrü sonunda
herhangi bir LANCİA bayilik arabanı geri dönüşümlü olması için düzenlemeler yapmak için lütfen.
Doğa iki yönden faydaları: hammadde atık için hiçbir kirlilik ve talep
azalır.
Doğa iki yönden faydaları: hammadde atık için hiçbir kirlilik ve talep
azalır.

Lancia Lybra bir ön-enine motorlara monte çeker araba. Bu Lybra 5-ileri manuel ile kullanılabilir, ve 2.0 L, 4-ileri otomatik şanzıman, Comfortronic Lancia tarafından adlandırılan bir seçenek vardı. (wiki)