Araç Toyota COROLLA, COROLLA SPRİNTER MARİNO/CERES, 1991-1998 TRUENO/LEVİN - manuel onarım, bakım ve işletme.
Kılavuzu-operasyon için adım prosedürler, ön bakım ve onarım sürücü Toyota COROLLA sol, COROLLA SPRİNTER MARİNO/CERES, TRUENO/LEVİN 1991-1998 model yıl--sürücü ve tam-el ve sağ el, direksiyon, yakıt enjeksiyon sistemi 4A-FE (1,6 l) ile benzinli motor ile donatılmış, 4A-GE (20V 1.6 l) Yeni! adım sağlar, (2.0 l) 5 (1.3 l)-(1.5 l) FE, 7A-(1.8 l) FE, 4E-FE, 5E-(1.3 l) 2E (1.5 l) FE, karbüratör motor ve dizel motor 2C.

Yayın onarım ve karbüratör ve kontrol sistemi bileşenleri benzinli motorlar (yakıt enjeksiyon ve ateşleme) ABS ve Yeni TEMS kendini tanı nasıl kullanılacağı, yakıt pompası, talimatı ayarlama hakkında ayrıntılı bilgi içerir. ve ayarlama ve mekanik ve otomatik şanzıman çoklu bağlantı, spor değişiklikler dahil), fren parçaları, direksiyon ve süspansiyon (tamir için öneriler. Hediyeler çeşitli seçenekler için devre şemaları ayrıntılı. Bunların ortadan kaldırılması Olası arızalar ve yöntemleri listeler, izin verilen giyim ana parçaları ve sınırları, yağlama ve çalışma sıvı önerilen boyutları çiftleşme. Kılavuz kesinlikle üretim sürecinde araçlar konu olabilecek her türlü yapıcı değişiklikler vermek mümkün değildir.