Aracın manuel onarım, bakım ve işletme (benzin / dizel) 1990 NİSSAN PRİMERA, NİSSAN PRİMERA WAGON, NİSSAN AVENİR.
1990, yayın serisi P10 ve kişisel görüşüm ile araba Nissan Primera, Nissan Primera Wagon, Nissan Avenir onarım kılavuzu, cihaz, işletme ve bakım, benzinli motor GA16DS, SR20Di, SR20De, SR20DE ve reseptörü eksprese dizel motor ile donatılmış.
Yayını fabrika tamir el Nissan Primera'yı araç olarak derlendi ve vücut değişiklikleri, motorlar, yayınlar geniş bir yelpazede uygulanır. Kitabın ayrı bir bölüm sahipleri pahalı onarım önce kendi yetkili servis araç yapmak ve durumuna getirmeyin sağlayacak araç üreticisinin tavsiyelerini içerir. Onarım durumunda rehberi tanı ve aracın tüm bileşenlerinde sorun Giderme için vazgeçilmez bir araç olarak hizmet verecek.
Adım adım ve onarım işlemleri net açıklama, resimler bol, kapsamlı bir başvuru tamir veri değiştirme parçalar için seçenekler almak için yetkili, ilgili ayar, düzen, vücut, diğer tamir işlemi sağlar.
Yayının ayrı bölümlerde bakım için Kullanım Kılavuzu Nissan Primera, Nissan Primera Wagon, Nissan Avenir, öneriler içerir ve aracın (elektrik devre) elektrik donatım şemaları.

5-98410-002-9 ISBN