Aracın (petrol) 1999-NİSSAN UZMAN... - manuel onarım, bakım ve işletme.
Resimli bilgi ve VW11 başvuru kitabı tamir El Nissan Uzman, cihaza bu model, bakım, ilk satışa 1999 yılında gitti (199 ve 4 çekerli) VW11 Nissan Uzman, Kullanım Kılavuzu ve el kitabı. Bu sağ direksiyonlu araba 1.8 litre QG18DE benzinli motor çalışma hacmi ile donatılmıştı.
El ile tanılama motor, motor kontrolü, otomatik şanzıman, transfer kutusu, fren sistemi, direksiyon sistemi, vb, bakım, onarım ve ayar için gerekli talimatları içerir. Ekipman kendini teslim-tanı kodları ana birimleri. Detaylı gövdesi ve elektrik Nisan Uzmanı yapısal özellikleri açıklar.
Sık sık kitap onarım Nissan Uzman gibi faydaları bakım yerine pahalı profesyonel müdahale tüm bakım masraflarının alabilir. Bu konuda, zor ve daha önce birçok uygulanmasına yardımcı olacak autoritratto beni satın almayı tercih eden sürücüler, sayısı elleriyle makinesi tamiri ulaşmak, sürekli artar. Ve, tabii ki, söz kitabın eğitim işlevleri yapılmalıdır: sürücülerin giderek daha fazla ilgi için cihaz teknolojisi çalışma için genç nesil çekmek yararlı, güçlü teknik eğitim gibi yenileme broşür uyguluyor.
Yolda bir sıkıntı oldu ve müdahale tekniği olmadan, profesyoneller yapamaz düşünün. Servis Merkez Nissan için çok büyük şehirlerden almak son derece zor olacaktır - kaliteli hizmet, araçların artan sayıda rağmen, düşük hızda gelişir yollar çok Poborsky - tüm, bilinmektedir. Tabii ki, yoldaki Olası talihsizlikleri bakmadan git, bu aksilikler meydana gelen çok küçük bir şansı olabilir. Ama kuvvetlerinden sebepler söz verir. Ve bu kılavuz durumdan kurtulmanın tek yolu olacağını ortaya çıkabilir. Ve ne VW11 Yardımcısı kitap Nissan Uzman bir tamirciye gelen yol makineleri için, düşünce değil
El Kitabının başında yazarlar el Nissan Uzman soktuk. Kendi için gerekli önemli bilgileri düzenli olarak olması gereken bakım, (teknoloji kablo), elektrik bağlantıları ayrı bölümler yayınlar yer.
Bu teknik El Kitabı her zaman personel kalitesini, YÜZ mekanik, tamir atölyeleri ve çeşitli yol servis istasyonları, diğer Pro-teknisyen geliştirmek isteyen merkezlerin araba Nissan Uzman sahipleri ve yöneticileri tüm mevcut ve gelecekteki sahipleri için gerekli hizmetleri var, düzenli olarak bu tekniği ile onarım pratik.