Detaylı bilgi araç Nissan Avenir, 1998-2004 yılları arasında yürütülmüştür Endüstriyel üretim edition tamir El Nissan Avenir yanı sıra, Kullanım Kılavuzu ve bakım, kurulum resimli. Bu model benzinli motor 1,8 ve 2,0 olan SR20DE, SR20DET, QG18DE, QR20DE çalışma hacmi ile L. donatıldı
Dikkatini başka bir manuel yayıncılar hangi otomobil markası Nissan, manuel Nissan Avenir, teknik kitaplar Avtonavigator, ana uzmanlık sunuyoruz. Kılavuzu bakım motor ve (MAHKEME) motor kontrol (ABS dahil) arabanın fren sistemi, otomatik vites kutusu, şanzıman, direksiyon, vb, teşhis, onarım ve ayarlama hakkında ayrıntılı yönergeler içerir. Ayrıntılı olarak kendi kendine teşhis ve hata kodları MAHKEME, ACP, vb prosedürü açıklar.
Kılavuzundaki veri araç sahipleri bağımsız olarak yetkili araba servisi yapmak ve pahalı onarım için devlete getirmek için izin verir. Onarım durumunda, verilen referans edition belirlenmesi ve aracın tüm bileşenleri hatalarına erken ortadan kaldırılması için vazgeçilmez bir araç olarak hizmet verecek. Vücut, vb adım adım anlatımlar ile yüksek kaliteli resimler ve onarım işlemleri görsel açıklama, bolluk, kapsamlı arka plan onarım bilgileri değiştirme parçalar için seçenekler almak için izin verir nitelikli, gerekli ayarlamaları yapar, düzenler.