Sonuçlar 1 için 2 bu 2
Konu:

Mitsubishi delica sürdürmektedir, Uzay Vites, Kargo, L400 atölye kılavuzu

Mitsubishi delica sürdürmektedir, Uzay Vites, Kargo, L400 atölye kılavuzu

Değerlendirme: 4 dışarı 5 , 1 kullanıcılar oy kullandı.

Www.autorepguide.com Mitsubishi delica sürdürmektedir, Uzay Vites, Kargo, L400 atölye kılavuzu -

Aracın Mitsubishi delica sürdürmektedir, Uzay Vites, Kargo, L400 - manuel onarım, bakım ve işletme.
    Kılavuzu içeren operasyon, araba delica sürdürmektedir Alan Dişli / Kargo bakım ve onarımı için adım prosedürler / L400 1994 serbest-el ve sol-el direksiyon, dizel motoru (2,5 l) (2.8 l) 4M40 ve 4D56 ile donatılmış adım sağlar.
    Yayın tanı hakkında ayrıntılı bilgi içermektedir motor tamir ve ayar dizel enjeksiyon (EFI), marş sistemleri, şarj ve turbo (SRS) kendini tanı otomatik şanzıman, ABS, Hava yastığı sistemi kullanmak için talimatlar elektronik kontrol sistemi pompa. ECS şok yönetim sistemi modları-emiciler (), ABS de dahil olmak üzere ayarlama ve mekanik ve otomatik şanzıman tamir için öneriler, kontrol sistemleri dört tekerlek (SÜPER seçip yarı ZAMANLI) sürücü, fren parçaları (direksiyon ve süspansiyon. Kitap giderilmesi Olası arıza ve yöntemlerini açıklar, izin verilen giyim ana parçaları ve sınırları, yağlama ve çalışma sıvı önerilen boyutları çiftleşme. Hediyeler çeşitli seçenekler için devre şemaları ayrıntılı. Birimler ve üretim sürecinde arabadan birimleri uğradığı yapısal değişiklikleri açıklar.
    Kitap araç sahipleri, servis istasyonları ve onarım mağaza personeli için tasarlanmıştır.

Modelleri 199& (2.8 l)4M40 4 ÇEKERLİ 1994 model Yılı dizel motor и4й56(2.5 l)

(3.0 l) 6G72 benzinli motor tamir ve bakım motor ile araç sahipleri; (6G72, 6G73, 6G74, 6А12, 6А13) Mitsubishi motors V6" kitap " kullanın;.