Aracın Tamir, bakım ve operasyon 1990-1998 (70/73/75/77) 80 Toyota Land Cruiser Kullanıcı Kılavuzu / eğitimi.
Kılavuzu araba adım adım operasyon prosedürleri, onarım ve bakım sağlar 80 TOYOTA Land Cruiser (81 GX/VX) olarak 70/73/75/77 serisi 1990-1998 sürüm sol ve sağ direksiyon, dizel motorları, açılış ekranı çıkarıyor-T (4.2 l turbo) ve açılış ekranı çıkarıyor-FT (4.2 turbo l 24-valf) (4.2 l) 1PZ (3.5 l), 1 HZ ile donatılmıştır. Kılavuzu tanı, otomatik vites motor, enjeksiyon pompası, sistem kendini kullanma talimatı-test otomatik vites ve ABS, mekanik tamir için öneriler ayarlama ve onarım ve ayarlama, sürekli (tam zamanlı) diferansiyel kilitleme sistemleri ve tüm çekişli, PTO (mekanik Vinçler, elektrikli vinç değiştirilebilir hakkında ayrıntılı bilgi içerir. Farklı sürümleri için detaylı devre şemaları sağlar, (1990, 1992, 1995) yıl bağlı olarak değişiklik giderilmesi Olası arızalar ve yöntemleri, ana parçaları ve onların izin verilen giyim sınırları, yağları ve hidrolik sıvıları önerilen boyutları çiftleşme, listeler. Birimler ve üretim sürecinde arabadan birimleri uğradığı yapısal değişiklikleri açıklar. Arabalar Japonya'dan ithal gerçeğine dikkat etmelidir, tasarım değişiklikleri bu kılavuzda belirtilen tarihler daha önce yapılmış olabilir. Tasarım ve teknik veri modelleri içinde ayrı bir Bölüm verilen bir farkı "Land Cruiser 70/73/75/77" model "80 Land Cruiser". Bu Bölümde eksik bilgi, kılavuzun ana metni bakın. Kitap araç sahipleri, servis istasyonları ve onarım mağaza personeli için tasarlanmıştır.