TOYOTA Hilux, Hilux Surf 4Runner 1988-1999 - aracın manuel onarım, bakım ve işletme.
Rehber-operasyon için adım prosedürleri, TOYOTA Hilux, Hilux Surf 4Runner 1988-1999 model yıl sağ tamiri ve Bakımı-El sürücü (2.4 l) dizel motor 2L (2.8 l) 3L, 2L-(3.0 l Turbo ve elektronik motor kontrol sistemi) (2.4 l turbo), 2L-(2.4 l Turbo ve elektronik motor yönetim sistemi) TE, 1KZ-T (3.0 l turbo) ve 1KZ-TE T ile donatılmış sol sür. adım sağlar Kılavuzu, otomatik vites, otomatik şanzıman, mekanik tamir için öneriler ve ayar," kontrol sistemi (EFI) elektronik motor kontrol kendini tanı dört tekerlekten çekiş kullanarak motoru, enjeksiyon pompası, sistemleri, başlangıç ve şarj talimatları teşhis, onarım ve ayar hakkında ayrıntılı bilgi içerir. Yayında ön yapı ve arka süspansiyon için çeşitli seçenekler tartışıldı. Bunların ortadan kaldırılması Olası arızalar ve yöntemleri listeler, izin verilen giyim ana parçaları ve sınırları, yağlama ve çalışma sıvı önerilen boyutları çiftleşme. Ancak, Japonya'dan ithal araçlarda, tasarım değişiklikleri daha önce bu kılavuzda belirtilen tarihlerde yapılmış olabileceği gerçeğine dikkat etmelidir.