Aracın Toyota Corolla 2006 &2007 Champs - Elysees-manuel onarım, bakım ve işletme.
Rehber-operasyon için adım prosedürleri, bakım ve onarım ön-çekişli Toyota Corolla 2006 sorunu/ Toyota (1.6 l) benzinli motor 4ZZ-(1.4 l) FE ve 1ZR-FE donatılmış 2007 yayın Champs-Elysees adım sağlar.
Yayın anahtarları lastik seçimi ve yedek lambalar, göstergeler ve çeşitli sistemleri, Sigortalar konumu, tavsiye açıklamasını içeren detaylı bir kullanım kılavuzu içerir. Ayrı bir Bölüm bakım için frekans üzerinden veri ve prosedürleri sunar, kapasiteleri ve kullanılan sıvı yakıt.
Kontrol ayarı (elektronik kontrol Multi dahil), (ABS dahil), fren bileşenleri, (BA) acil durum fren, Çekiş Kontrolü (Türk KIZILAYI) dişli kutuları kontrol ve onarım için sistemin bileşenleri benzinli motor, değişken supap zamanlama sistemi (WT-ı ve Dual WT -), sistem kendi kendine kullanma talimatı-motoru tanı, iletim Modlu, ABS, BA, Türk KIZILAYI, VSC, SRS, klima ve öneriler test, ayar ve onarım hakkında bilgi sağlar, elektronik stabilite programı (VSC), servo direksiyon sistemi "Giriş&Start" (SRS) pasif güvenlik sistemi ve süspansiyon. Temel kablolama diyagramları sunuyor.
Bunların ortadan kaldırılması Olası arızalar ve yöntemleri listeler, izin verilen giyim ana parçaları ve sınırları, yağlama ve çalışma sıvı önerilen boyutları çiftleşme.
Kitap araba sahipleri ve tamir atölyeleri için tasarlanmıştır.