4 ÇEKERLİ (199 &) TOYOTA HİGHLANDER - aracın Tamir, bakım ve işletim kılavuzu.
Mevcut manuel onarım araba Toyota HİGHLANDER bakım ve işletme (2,4 litre) benzin içten yanmalı motor 2AZ-FE ve 1992'den beri) 162 FE (3.0 litre) ile donatılmış işlemleri adım detaylı bir adım sağlar.
Kitap (otomatik vites) otomatik vites teşhis, ABS, BA, TRAC, VSC, SRS sistemi engelleme anti tanılama kendi sistemlerini kullanarak, ayarlama ve motor yönetim sistemi onarımı, talimatları üzerine benzersiz bilgiler içerir. Ayar araba Toyota HİGHLANDER, ayarlama ve otomatik şanzıman tamiri, fren sistemleri, direksiyon ve süspansiyon için kullanılabilir tavsiyeleri vardır. Highlander detaylı olarak inceledi ve (anti kilit fren sistemi) kontrol, ayarlama ve bakım sistemleri: ABS için prosedürleri sağlar (anti-buccofacial sistemi) TRAC, VSC (sistem Stabilite) ve SRS (pasif güvenlik sistemleri). Manuel ayrıntılı kablolama diyagramları sunulan, elektrikli ekipmanlar, muayene açıklamaları. Arabanın muhtemel arızalar ve arıza listeleri - işleme, ana parçaları ve onların izin verilen giyim sınırları eşleşen boyutları ile tablolar, HİGHLANDER için önerilen yağlama ve çalışma sıvı ve hacimlerine bakın.