1ZZ-FE, 2ZZ-GE, 3ZZ-FE, 4ZZ TOYOTA motors-FE - onarım Kullanıcı Kılavuzu / eğitimi, bakım ve işletme.
1ZZ-FE, 2ZZ-GE, 3ZZ-FE, 4ZZ Toyota MOTORS-FE Cihaz, bakım ve onarım. Rehber-operasyon için adım prosedürleri, benzinli motor Tamir bakım-1ZZ yakıt dağıtılmış enjeksiyon ile (1.4 l), Toyota araçlarda 1998'den günümüze yüklenecek (1.8 l)-(1.8 l) FE, 2ZZ-GE, 3ZZ-(1.6 l) FE ve 4ZZ-FE. adım sağlar Yayın onarım ve motor (VVT-gaz dağıtım ve ben (VVTL -) supap açılma yüksekliği faz değişimi) sistemi, ateşleme sistemleri, başlangıç ve şarj edilmesi, ortadan kaldırılması, kendi kendine teşhis sistemi, hem de olası arızaları ve yöntemleri kullanarak, izin verilen giyim ana parçaları ve sınırları boyutları çiftleşme için talimatlar. yakıt enjeksiyon sistemi ve değişken supap zamanlama ayarı mekanizmaları hakkında ayrıntılı bilgi içerir Motor kontrol sistemleri devre şemaları verilen, şarj ve farklı modeller için bir başlangıç. Kitap araç sahipleri, servis istasyonları ve onarım mağaza personeli için tasarlanmıştır.